Kadra

 

 

 

Krzysztof Cybulski – absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Studia na Wydziale Malarstwa i Grafiki ASP w Gdańsku. Pracuje w macierzystej Uczelni na Wydziale Grafiki.Zajmuje się od ponad 15 lat klasyczną grafiką warsztatową oraz obróbką i przygotowaniem obrazów cyfrowych zarówno do celów artystycznych jak i poligrafii.Organizator oraz wielokrotny juror konkursów grafiki artystycznej. Ma na swoim koncie 25 wystaw indywidualnych i udział w ponad 80 wystawach grafiki artystycznej w kraju i na świecie. Prace znajdują się w licznych kolekcjach grafiki w kraju i za granicą.


Jacek Kołakowski koordynator warsztatów, fotoreporter, współpracował z wieloma tytułami gazet, czasopism oraz portali. Właściciel agencji prasowe AFP  „VLAD”  oraz Studia-Galerii Fotograficznej „VLAD” w Gdańsku. Wystawy indywidualne i zbiorowe. Przygodę z fotografią zaczął w 1971 roku.         http://www.jacekkolakowski.wordpress.com

Do współpracy zapraszamy wielu aktywnych zawodowych fotografów, którzy prezentują „Warsztatowcom” swoje prace na pokazach.