O warsztatach

________________________________________________________

WARSZTATY FOTOGRAFICZNE w Agencji Foto Press  „VLAD” zostały stworzone dla pasjonatów oraz amatorów pragnących nauczyć się czegoś więcej  o fotografii pod bacznym okiem  profesjonalistów.  Mają one na celu rozwinięcie umiejętności słuchacza na temat: kompozycji, ekspozycji, świadomości kreowanego zdjęcia. Obróbki i przetwarzania obrazu cyfrowego jak i kreatywnego  tworzenia fotografii z poszczególnych jej rodzajów  tj. portretu, reportażu, pejzażu, martwiej natury i architektury.

________________________________________________________

Warsztaty Fotograficzne pt.: „20h4U” (20 godzin dla Ciebie) podstawowe zapoznanie z tematyką technik fotografowania.

Warsztaty Tematyczne 60h : portret,  pejzaż,  fotoreportaż  etc.          odbywają się w grupach max.  7 osobowych w Studio – Galerii  „VLAD” w Gdańsku-Wrzeszczu przy ul. Bol. Chrobrego 52. Ćwiczenia plenerowe prowadzone są w najciekawszych miejscach Trójmiasta  i jego okolic. W studio prowadzimy zajęcia z wykorzystaniem światła zastanego, stałego i błyskowego. Do współpracy zapraszamy modelki i wizażystki. W połowie Warsztatów wernisaż w Studio – Galerii „VLAD” oraz na zakończenie wręczenie Dyplomów ukończenia oraz wernisaż w kultowym miejscu Starego Miasta Gdańska.

WARSZTATY  Z PHOTOSHOPA w wersji podstawowej oraz zaawansowanej.

Kurs ma na celu nauczenie prawidłowego wykorzystania Photoshopa do obróbki zdjęć. Na zajęciach prezentowane są więc wyłącznie te narzędzia i techniki pracy, które dają najlepsze rezultaty podczas obróbki fotografii.

Warsztaty te przeznaczone są więc dla osób, które chcą opanować podstawy obsługi Photoshopa i nauczyć się prawidłowo wykorzystywać tą aplikację do korekty zdjęć.

Z nami nauczysz się obrabiać fotografie jak profesjonaliści! Kurs adresowany jest do osób pragnących rozpocząć swoją przygodę z popularną wersją profesjonalnego edytora graficznego Adobe Photoshop.

Więcej informacji pod  firmowym telefonem.

________________________________________________________

Koszty 20H4U (20 godz.): 390zł.

Koszty Warsztatów Tematycznych (60 godz.):

wpisowe 200,00zł

czesne 1.300,00zł płatne w 2-ch ratach

Kurs Photoshop’a (podstawowy) 390,00zł


_______________________________________

więcej informacji po telefonem : 794 072 121

jacekvlad@wp.pl

_______________________________________